loading
Faceted Search Has Landed  

فرانسه

'
در سالهای اخیر روش تمکن مالی برای متقاضیان مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت فرانسه دارای جذابیت فراوان بوده است، اگرچه سابقا بسیاری از متقاضیان از روشهای دیگر از قبیل روش خرید ملک و سرمایه گذاری یا ثبت شرکت برای مهاجرت به فرانسه واخذ اقامت فرانسه اقدام می نمودند، اما هم اکنون روش تمکن مالی طرفداران بیشتری پیدا کرده و با توجه به شرایط بسیار سهل الوصول آن و راه های Vip که به واسطه اقدامات ویژه موسسه حقوقی بین المللی آتیه نگر سام جهت اخذ اقامت فرانسه در کمترین زمان ممکن ایجاد شده است، بهترین گزینه برای متقاضیان اخذ اقامت فرانسه می باشد. اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی بدون نیاز به داشتن مدرک زبان خارجی و قابلیت تمدید قطعی و راحت، نسبت به سایر روش های موجود مورد استقبال بیشتری از سوی متقاضیان اخذ اقامت اروپا و فرانسه قرار گرفته است.در حالیکه سایر روشهای مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت فرانسه بر اثبات دارایی های فرد یا انتقال دارایی های متقاضی در خارج از کشور اشاره دارد و متقاضی ملزم به سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در خارج از کشور می باشد، اما روش تمکن مالی تاکید بر داشتن تمکن مالی در داخل کشور دارد ومتقاضی الزامی در خارج کردن سرمایه خود ندارد. افرادی که در ایران از تمکن مالی خوبی برخوردارند، با احراز شرایط زیر می توانند اقامت فرانسه را از طریق تمکن مالی دریافت کنند.

درصورتی که سرپرست خانواده اثبات کند ماهیانه ۳۰۰۰ یورو برای خود، ۱۴۰۰ یورو برای همسر و ۷۵۰ یورو برای هر یک از فرزندان زیر ۱۸ سال خود درآمد ثابت دارد، واجد شرایط دریافت اقامت فرانسه از روش تمکن مالی خواهد بود. این درآمد می تواند از چهار محل ذیل نشان داده شود:۱- سود سپرده بانکی ۲- اجاره نامه ملک ۳- حقوق بازنشستگی ۴- سودسهام شرکت ها با صورت داراییدر واقع با داشتن سند ملکی و سپرده بانکی در ایران امکان مهاجرت به فرانسه واخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی فراهم است. این در حالی است که نه نیاز به سرمایه گذاری و یا خرید ملک است و نه حتی نیاز به پرداخت مالیات ناشی از ثبت شرکت در اروپا می باشد. برای تمدید اقامت تمکن مالی هم می توان به دو روش اقدام کرد.-ارائه سند ملک، اجاره نامه و گواهی بانک مبنی بر میزان سود ماهیانه سپرده بانکی در ایران۲-ارائه موجودی حساب بانکی خود در کشور فرانسه را که باید برابر با مقدار درآمد مورد نیاز برای کل خانواده در یکسال باشد.برای مثال برای تمدید اقامت تمکن مالی یک خانواده دو نفره (متقاضی + همسر) در فرانسه، باید مبلغ زیر در حساب بانکی متقاضی یا همسر ایشان موجود باشد : (۳۰۰۰+۱۴۰۰)*۱۲=۵۲۸۰۰ €مدت اعتبار اقامت تمکن مالی فرانسه در ابتدا برای سرپرست خانواده و همسر یک ساله و برای فرزندان زیر ۱۸ سال ۵ ساله می باشد. بعد از ۵ سال اقامت والدین هم به اقامت ۵ ساله یا دایم اتحادیه اروپا تبدیل می شود و پس از آن طبق قوانین مهاجرتی، می توان برای دریافت پاسپورت اقدام کرد.اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی یکی از سریع ترین روش های مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا به شمار می رود. پروسه اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه به صورت معمول ۴ ماهه انجام می شود. موسسه حقوقی و بین الملل سام به شما متقاضیان عزیزی که به خاطر شرایط سنی فرزندان خود یا سایر مشکلات با محدودیت زمان مواجه هستید این مژده را می دهد که به صورت VIP می توانیم پروسه اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه را در مدت زمان فقط یک ماه انجام دهیم.

ویژگی ها و مزایای اقامت از طریق تمکن مالی


ساده ترین و سریعترین روش مهاجرت به فرانسه واخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی


تمدید آسان و سریع


عدم نیاز به راه اندازی کسب و کار و تجارت و ثبت شرکت و سرمایه گذاری برای متقاضیان مهاجرت به فرانسه واخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی


عدم نیاز به دانش زبان خارجی در سطح خاص برای متقاضیان مهاجرت به فرانسه واخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی


شمول خانواده و افراد تحت تکفل (فرزندان زیر ۱۸ سال) برای متقاضیان مهاجرت به فرانسه واخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی


شرایط احراز متقاضی


متقاضیانی که دارای تمکن مالی در داخل کشور هستند میتوانند از برنامه مهاجرت به فرانسه واخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی استفاده کنند.منابع مورد نیاز و مراجع معتبر برای اثبات تمکن مالی


· سود سپرده بانکی· سود سهام شرکتها و موسسات و کارخانجات و….· اجاره مستغلات بر اساس سند ملکی رسمی و اجاره نامه رسمی· حقوق باز نشستگیهر یک از منابع فوق به تنهایی مشروط بر اینکه حداقل در آمد مستمر و منظم ماهیانه ( حدودا ۳۰۰۰ یورو ) را پوشش دهد کفایت میکند، چنانچه در آمد ماهیانه هر یک به تنهایی به کف حداقل شرایط نرسد ترکیب آنها به منظور پوشش سطح در خواستی امکان پذیر است اما در هر صورت علاوه بر در آمد حداقل ، به یک سند شش دانگ نیز نیاز است.


نظرات نظرات کاربران

ارسال دیدگاه